Uzman kadromuz ile doğru
değerlendirme, doğru fiyatlandırma

TEKLİFİNİZİ ALIN

Telefonunuz için en iyi teklifi kolayca alın

ÜCRETSİZ KARGOLAYIN

Telefonunuzu ücretsiz kargo kodu ile bize gönderin

PARANIZI NAKIT ALIN VEYA KAMPANYALARDA KATLAYARAK HARCAYIN

Teknik ekibimiz telefonunuzu inceledikten sonra ödemenizi hemen alın

HIZLI SAT!

Marka Sorgulama

Açık Rıza Onay Formu

Beyan etmiş olduğum ve olacağım şahsıma ait her türlü kişisel verinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuat kapsamında öngörülen düzenlemelere tabi olduğunu ve bu hususta Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. Şti.’nin tarafıma ilgili kanun ve sair mevzuat kapsamındaki haklarımla ilgili olarak www.elektromanya.com web sitesinde bulunan aydınlatma metni ile veya https://www.elektromanya.com/kvkk-aydinlatma linki üzerinden tam ve açık bir bilgilendirme yaptığını kabul ve beyan ederim.

İşbu form kapsamında ve işin ifası gereği Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. Şti (“Brightstar”) ile paylaştığım özel nitelikli kişisel verilerim dahil olmak üzere tüm kişisel verilerimin, ilgili amaçlarla sınırlı olarak işleneceği ve mevzuat uyarınca veya sözleşmenin gerektirdiği ölçüde yurtiçi ve/veya yurtdışı üçüncü kişi iş ortakları, resmi kurumları ve Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. Şti. (“Brightstar”) bünyesindeki yurt dışı ofisleri ile paylaşılacağına dair muvafakatim bulunmaktadır.

Cihaz Durumu

Lütfen telefonunuzun kondisyonunu seçiniz

Kondisyon : Mükemmel

 • •Tüm fonksiyonları çalışır durumda olmalı.

 • Ekranında renk, gölge ve piksel kaybı olmamalı.

 • Kasasında kırık , çatlak, veya kullanım izi bulunmamalı.

 • Sıfıra yakın cihazlardır.

Kondisyon : Temiz

 • •Tüm fonksiyonları çalışır durumda olmalı.

 • Kasasında, az sayıda çizik ve kulanım izleri olabilir.

 • Ekran veya camında az sayıda kılcal çizikler (derin olmayan, tırnak takılmayan) bulunabilir.

 • •Renk, gölge ve piksel kaybı olmamalı.

Kondisyon : Hasarlı

 • •Tüm fonksiyonları çalışır durumda olmalı.

 • Ekranında kırık, çatlak, renk, gölge ve piksel kaybı bulunabilir.

 • Kasasında çatlak, vuruk, ezik, darbe, çizik, çentik, boya dökülmesi, soyulması, aşınması olabilir. 


Cihazınızı göndermeden önce dikkat edilmesi gereken hususlar.

 • •Cihaz çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ve bataryası mevcut olmalı.

 • •Cihazda sıvı teması olmamalıdır.

 • •Cihazın ekran kilidi kaldırılmış olmalı.

 • •Parmak izi okuyucu, mevcut olan modellerde çalışıyor olmalı, kişiye özel parmak izi aktif ise kaldırılmalı.

 • •Face ID (Yüz Tanımlama) fonksiyonu çalışıyor ve kaldırılmış olmalı.

 • •iPhone’mu bul servisi cihazdan kaldırılmış olmalı, https://icloud.com/#find adresinden kontrol edilmeli.

 • •Kişisel verilerin hepsi silinmiş olmalı (Cihazın fabrika ayarlarına döndürülmesi ile sağlanabilir).

 • •BTK da kayıtlı olmalı. Klonlu veya çalıntı olmamalı.

 • •Yurt dışı kayıtlı durumu var ise 2019 mayıs ayı öncesi olmalı.

Teklif Al

Marka:

Model:

Kondisyon: MÜKEMMELİletişim Bilgileri

İşlem Onayı

Marka:

Model:

Cihaz Geri Alım Fiyatı:

Cihaz Geri Alım Toplam Fiyatı:

www.elektromanya.com İkinci El Cep Telefonu Satış Sözleşmesi

 1. 1.     TARAFLAR

 

1.1.           Brightstar

 

Firma Ünvanı                     :Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Limited

Adresi                                  :Merkez Mah. Ayazma cad. Papirus Plaza N:37 Kat:10 34410 Kağıthane/İstanbul

Mersis Numarası                :0187 0609 6260 0016

Telefon Numarası               :0850 210 79 00

Elektronik Posta                 musterihizmetleri@elektromanya.com

 

1.2.           SATICI

 

Üye No                                 :

İsim:                                     :

T.C. Kimlik No                    :

Adresi                                   :

Cep Telefon Numarası        :

Ev Telefonu                          :

İş Telefonu                            :

Elektronik Posta                   :

Banka Bilgileri                    :

 

 

1.3.           ÜRÜN

 

Marka                                  :

Model                                   :

IMEI                                    :

Cihazın Durumu                :

Cihazın Bedeli                    :

 

 

İşbu Sözleşme’de BRIGHTSTAR ve Satıcı ayrı ayrı “ Taraf” birlikte “Taraflar” olarak anılacaklardır.

 

 1. 2.     TANIMLAR

 

2.1.          Brightstar: İşbu Sözleşme hükümleri çerçevesinde www.elektromanya.com adlı internet sitesinin sahibi olarak, Portal üzerinden Ürünleri mutabakat sonucu anlaşılan bedel üzerinden satın alan, Madde 1.1.’de tüm bilgileri yer alan Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Limited Şirketi adlı ticari ünvana sahip tüzel kişidir.

 

2.2.          Portal                                   : Münhasıran Brightstar’a ait olan, Ürünler’in satın alma işlemlerinin gerçekleştirildiği www.elektromanya.com adlı internet sitesi

 

2.3.          Satıcı             :  İşbu Sözleşme hükümleri çerçevesinde Ürün’ün Brightstar’a satışını sağlayan, Madde 1.2’ de tüm bilgileri yer alan ve www.elektromanya.com Üyelik Sözleşmesi imzalamış bulunan gerçek ve/veya tüzel kişilerdir.

 

2.4.          Ürün/Cihaz             : Brightstar’ın, gerçek ve tüzel kişilere Portal üzerinden ilan edilen koşullarda satın almaya açtığı; değişik marka ve modelde ikinci El Cep Telefonlarıdır. 

 

2.5.           Satıcı Ürün Bilgisi Deklarasyonu : Satıcı’nın  satmak istediği Ürün’ünün teknik ve fiziksel özelliklerine ilişkin Portal’da yer alan sorulara cevaben verdiği bilgiler.

 

2.6.           Klonlanmış Cihaz                      : Elektronik kimlik bilgisi (IMEI numarası) değiştirilmiş ya da kopyalanmış olan Ürün.

 

2.7.           Fraud  Cihaz                                  : Yasal olmayan yollardan elde edilmiş ve/veya yasal maliki ve/veya zilyedi’nin bilgisi ve/veya rızası dışında, bir fayda elde etmek maksadı ile bulunduğu yer değiştirilen ve/veya alıkonan Ürün.

 

2.8.          Sahte Cihaz                                   : Yasal olarak tescil edilen bir markanın yedek parçaları izin alınmadan kullanılarak üretilmiş, üretici garantisi taşımayan, alım ve satımı hukuka aykırılık teşkil eden Ürün.

 

2.9.           Yanlış Marka/Model Cihaz : Satıcı’nın Ürün Bilgisi Deklarasyonu’na konu olan Ürün’e ilişkin Ön Fiyat Teklifi oluşturulmasında baz olan Marka ve/veya Model ve/veya IMEI Numarası bilgisi ile Brightstar'a fiziksel olarak ulaşan Ürün’ün Marka ve/veya Model ve/veya IMEI bilgisinin  farklı olması.

 

2.10.       Eksiksiz Cihaz                             : Halihazırda çalışır durumda bulunan, tüm parçaları eksiksiz olan, ait olduğu Marka ve Modelin haiz olduğu tüm fonksiyonları çalışan, şarj edilebilir ve PIN Kodu blokesi bulunmayan işbu Sözleşme Madde 2.6, 2.7, 2.8 ve 2.9’da yer alan tanımlar dışında kalan Ürün.

 

2.11.       IMEI Numarası                            : Ürün’ün elektronik kimlik bilgisi

 

2.12.       SIM Kart                                          : GSM Operatörü Abone kimlik modülü.

 

2.13.       Ön Fiyat Teklifi                          : Satıcı’nın satışa konu Ürün’e ilişkin sorulara verdiği cevaplar doğrultusunda sistemsel olarak ve fakat Ürün fiziksel olarak Brightstar tarafından incelenmeden, Ürün’ün satın alınmasına ilişkin Portal’ın Satıcı’ya önermiş olduğu bedel.

 

2.14.       Nihai Fiyat Teklifi                    : Ürün’ün, fiziksel olarak Brightstar’a ulaşmasını müteakip incelenmesi sonrasında Brightstar’ın Ürün’ün satın alınmasına ilişkin olarak Satıcı’ya teklif edeceği kesin bedel.

 

2.15.       Korumalı  Zarf                            : Satışa konu olacak Ürün’ün Satıcı’dan Brightstar’a fiziksel olarak hasar görmeden ulaşmasını temin etmek için anlaşmalı bulunduğu Kargo Şirketinde bulunan içi korumalı, özel zarf.

 

2.16.       BTK                                                    : Bilgi Teknolojileri Kurumu.

 

 

 1. 3.     SÖZLEŞMENİN KONUSU

 

İşbu Sözleşme’nin konusunu, Satıcı’nın, satışa konu Ürün’e ilişkin kendisine yöneltilen soruları gerçeğe uygun şekilde cevaplaması üzerine Satıcı’nın verdiği bilgiler doğrultusunda bir Ön Fiyat Teklifi yapılması ve Satıcı’nın işbu Ön Fiyat Teklifini kabul etmesi üzerine, satışa konu Ürün’ü Korumalı Zarf içerisinde fiziksel olarak  Brightstar’a göndermesi ardından Ürün’ün teknik ve fiziksel incelemesinin yapılarak Ürün’e ilişkin Nihai Fiyat Teklifi’nin Satıcı’ya iletilmesi, anılan Fiyat Teklifi’nde Tarafların mutabık kalması üzerine satışa konu Ürün’ün Brightstar tarafından satın alınması ile Ürün bedelinin Satıcı’ya ödenmesi sürecinde Türk Borçlar Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri gereğince Taraflar’ ın karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi  oluşturmaktadır.

 

 1. 4.       ÜRÜN DEĞERLENDİRMESİ

 

4.1.           Ürün’ün  Satın Alma Bedeli

 

Satıcı Ürün Bilgisi Deklarasyonu doğrultusunda Satıcı’ya yapılan Ön Fiyat Teklifi ile Brightstar tarafından yapılan inceleme sonucu elde edilen bilgiler doğrultusunda belirlenen Nihai Fiyat Teklifi arasında negatif veya pozitif bir fark olduğu olduğu takdirde; Satıcı konuya ilişkin olarak  Brightstar’a bildirdiği iletişim yollarından herhangi biri ile veya Portal üzerinden bilgilendirilecek ve kendisine Ürün’ün satın alınmasına ilişkin Brightstar’ın Nihai Fiyat Teklifi iletilecektir. Taraflar’ın Nihai Fiyat Teklifi üzerinde karşılıklı mutabık kalmaları durumunda Brightstar satın almaya konu Ürün’ün bedeli olarak Satıcı’ya  Nihai Fiyat Teklifi’nde yer alan meblağı ödeyecektir.

 

Nihai Fiyat Teklifi üzerinden mutabık kalınamaması halinde ise; satışa konu Ürün, kargo masrafı Brightstar tarafından karşılanmak üzere,  Satıcı’nın belirttiği adrese  anlaşmalı olduğu Kargo Şirketi vasıtası ile geri gönderilir.

 

Satıcı, kendisine Nihai Fiyat Teklifi yapılmasını müteakip 3 (üç) işgünü içerisinde kararını Brightstar’a bildirmediği  hallerde ise Satıcı’nın Nihai Fiyat Teklifi’ne onay vermediği kabul edilecek ve Ürün, kargo bedeli Brightstar’a ait olmak üzere Satıcı’ya geri gönderilecektir.

 

Brightstar, Ürün’ün  Satıcı tarafından bildirilen kriterleri sağlamadığını tespit ederse, dilerse hiçbir bildirim yapmaksızın Ürün’ü Satıcı’nın yukarıda bildirilen adresine gönderme hakkına sahiptir.

 

4.2.           Ürün’ün  Vasfına  ilişkin  Klozlar   :

 

Satışa konu Ürün’ün Brightstar tarafından yapılan kontrollerde, Klonlu Cihaz, Fraud Cihaz, Sahte Cihaz, Yanlış Marka/Model Cihaz veya tamir görmüş ancak orijinal yedek parça kullanılmadan tamir edilmiş bir Ürün olduğunun anlaşılması üzerine Ürün’ün Brightstar satın alma kriterlerine uymadığı ve bu nedenle Satıcı’ya yapılan Ön Fiyat Teklifi’nin geçersiz olduğu Brightstar tarafından Satıcı’ya Brightstar’a bildirdiği iletişim yollarından herhangi biri ile veya Portal üzerinden bildirilir ve Ürün  kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanmak üzere Satıcı’ya iade edilir. Bu gibi durumlarda Brightstar Ürün’ü satın almama hakkını saklı tutar.

 

Yukarıda anılan durumlara haiz Ürünler, Brightstar’ın onayı olmaksızın  Satıcı tarafından fiziksel olarak  kendisine gönderildiği takdirde Brightstar bu Ürünleri Satıcı’ya geri gönderme yükümlülüğü bulunmadığını da beyan eder. Brightstar Ürün’ü Satıcı’ya geri gönderme yönünde bir karar aldığı takdirde ise Ürün, kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanmak üzere  Satıcı’ya geri gönderilir.

 

Ayrıca, Ürün’ün Fraud Cihaz olduğunun tespiti halinde Brightstar  Türkiye Cumhuriyeti yasalarının emredici hükümleri gereğince yetkili mercilere var olan durumu ihbar etme yükümlülüğünü yerine getireceğini beyan eder.

 

 1. 5.      BRIGHTSTAR’IN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ 

 

5.1.            Brightstar, Satıcı tarafından Portal’a giriş yapılan her türlü bilginin güvenliğini SSL sertifikası ile sağlamaktadır.

 

5.2.           Brightstar, Satıcı’nın Portal’da elektronik ortamda deklare ettiği ve kendisine ödeme yapılabilmesi amacı ile verdiği bilgileri ve bu bilgilerin güvenliğini korumakla yükümlüdür.

 

5.3.           Brightstar, Portal üzerinden, Üye olabilme koşullarını karşılayamayan,  18(on sekiz)  yaşını doldurmamış ve/veya temyiz kudretini haiz olmayan gerçek kişiler ile Üyelik Sözleşmesi ve/veya Ürün Satın Alma Anlaşması yapmama hakkına saklı tutmaktadır.

 

5.4.            Brightstar, Portal’ da yer alan tüm satışa konu Ürün’ün Ön Fiyat Teklifi’nin doğru bir formatta yapılabilmesi için gerekli yazılım, program ve benzeri sistemlerin doğruluğunu sürekli kontrol etmekle yükümlüdür. Ancak Brightstar, bu konudaki yükümlülüğünü yerine getirmesine rağmen yazılım, program vb sistem hatalarından kaynaklanan durumlardan sorumlu değildir.

 

 

5.5.            Brightstar, Ürün satın alınma prosedürleri gerçekleşip bedeli Satıcı’ ya ödendikten sonra satışa konu olan Ürün’ün Klonlu Cihaz, Fraud Cihaz, Sahte Cihaz, Yanlış Marka/Model Cihaz olduğu anlaşılması halinde Satıcı’ya yapmış olduğu ödemenin kendisine iade edilmesini talep etme hakkını saklı tutmaktadır.

 

5.6.            Brightstar, Ürün’ün Satıcı ya iadesi, Brightstar’ın kendi kusuru nedeniyle imkânsız hale gelirse,  Brightstar anılan ifanın imkansızlaştığının anlaşılmasını müteakip en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Satıcı’ya bu durumu telefon ve/veya elektronik posta ile bildirir. Satıcı, Ürün’ün var ise emsalinin kendisine teslim edilmesini veya Nihai Fiyatının kendisine ödenmesi haklarından birini kullanabilir. Satıcı’nın kullandığı seçimlik hak doğrultusunda, karşılıklı mutabakatın sağlandığı tarihten itibaren 10(on) iş günü içinde Brightstar kendisine düşen edimi yerine getirir.

 

5.7.            Brightstar, Portal üzerinden gerçekleştirdiği Ürün satın alma faaliyetini, herhangi bir zaman dilimi içinde belirli bir süre veya tamamen durdurma hakkına sahiptir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde Brightstar’ın Satıcı  ve/veya üçüncü şahıslara karşı, bedel ödeme sorumluluğu bulunmamaktadır. Ancak Brightstar’ın bedeli ödenmemiş olan Ürünleri Satıcı’ya iade sorumluluğu bulunmaktadır.

 

5.8.            Brightstar, Portal’da ilan ederek ikinci el cep telefonu satış koşullarında her zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 

 1. 6.      SATICI’NIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ 

 

6.1.           Satıcı, Brightstar tarafından Portal üzerinden belirtilen satın alma  ve sözleşme koşullarını anlayıp, kabul etmiştir.

 

6.2.          Satıcı, Brightstar tarafından gerek Portal’da yer alan Ürün’ün satın alınmasına ilişkin izlenecek adımlar ve prosedürler gerekse Ürün’ün Brightstar tarafından satın alınmasına ilişkin  prosedürler ve ödeme şekline ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında Ürün’ü Brightstar’a İşbu Sözleşme koşullarında satmak üzere harekete geçtiğini kabul ve beyan eder.

 

6.3.          Satıcı, işbu Sözleşme konusu Ürün’ün satışını yapabilmek için, gerek gerçek kişi olarak ve gerekse tüzel kişi temsilcisi olarak,  yasal bakımdan sahip olması gereken ehliyet ve yetkiye sahip olduğunu, yine Üye olabilme koşullarına uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

6.4.          Satıcı, gerek kendi şahsına gerekse satışa konu Ürün’e ilişkin yanlış ve/veya herhangi bir sebeple Brightstar’ı yanıltacak bilgiler vermeyeceğini ve vermediğini kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

6.5.          Satıcı, www.elektromanya.com adlı internet sitesi üzerinden Brightstar’a satmak istediği  Ürün’ün mülkiyet ve zilyetlik  de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü üçüncü kişi taleplerinden ari olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

6.6.          Satıcı, satışa konu Ürün’ün içerisinde bulunan kişisel bilgilerin ve görsellerin silinmesi ve Ürün’ün içerisinde SIM Kart bulunması halinde satışa konu Ürün’den SIM Kart’ın çıkarılarak kendisinde alıkonulması sorumluluğunun kendisine ait olduğunu ve Ürün’ün Brightstar’a teslimi sonrasında içerinde bulunabilecek kişisel bilgi, görsel ve SIM Kart’ ın haksız kullanımına ilişin Brightstar’ı sorumlu tutamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

6.7.           Satıcı, www.elektromanya.com adlı internet sitesi üzerinden Brightstar’a satmak istediği  Ürün’ün Klonlu Cihaz, Fraud Cihaz, Sahte Cihaz, Yanlış Marka/Model Cihaz olduğunun tespiti üzerine Brightstar’ın kendisine yaptığı Ön Fiyat Teklifi’ni geçersiz kılıp, işlemi iptal edebileceğini, ayrıca  Brightstar’ın Türkiye Cumhuriyeti yasalarının emredici hükümleri gereğince yetkili mercilere var olan durumu ihbar etme yükümlülüğünü yerine getireceğini anladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

6.8.          Satıcı,  kendisi tarafından deklare edilen teslimat adresine ve söz konusu adreste teslim sırasında bulunan kişiye yapılan teslimatın, kendisine yapılmış teslimat sayılacağını kabul etmektedir.

 

 

 1. 7.      DİĞER HÜKÜMLER

 

7.1.           Fikri Mülkiyet Hakları          :Brightstar, dışardan satın aldığı veya kendi çalışmalarıyla elde ettiği yazılım, belge, bilgi, grafik ve benzeri eserlerin mülkiyetine sahiptir. Bu mülkiyetten doğabilecek tüm telif hakları Brightstar’a aittir.

 

7.2.           Üçüncü Kişi Tazmin Talepleri          : Taraflar, işbu Sözleşme konusu olan ve Brightstar tarafından satın alınacak  Ürün’e ile ilgili olarak üçüncü bir kişinin tazmin talebi doğduğunda derhal diğer Taraf’ı durumdan haberdar edecektir. Söz konusu tazmin talebinin doğumunda kusurlu/hatalı olan Taraf diğer Taraf’ın söz konusu tazmin talebinden doğacak tüm zararları karşılayacaktır.

 

7.3.           Gizli Bilgi                                       : Taraflar arasında alınıp verilen her türlü bilgi, Taraflar o bilginin gizli sayılmadığını açıkça bildirmedikçe, gizli sayılacaktır. Bütün gizli bilgiler, işbu Sözleşme’nin sona ermesi veya feshinden sonraki 5 (beş) yıl süreyle gizli tutulacak ve saklanacaktır.

 

Taraflar’ ın Gizli Bilgi’ ye ilişkin yükümlülükleri Gizli Bilgi’ nin kamuya mal olması, Yazılı olarak izin verilmiş olması, Gizli Bilgilerin yasalar çerçevesinde yetkili  merciler tarafından talep edilmiş olması, Gizli Bilgilerin yasalar çerçevesinde  emredici hükümlerin yerine getirilmesi babında yetkili mercilere bildirilmesi hallerinde uygulanmayacaktır;

 

7.4.           Mücbir Sebepler                        : İşbu Sözleşme’ nin kurulduğu tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve Sözleşme’nin Taraflarından bir ya da ikisinin sorumluluklarını yerine getirmesini engelleyen durumlar (Doğal Afet, Savaş, Terör, ithalat yasağı, Grev v.b gibi) mücbir sebep olarak kabul edilecektir. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen Taraf, diğer tarafa durumu elektronik posta ile bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında Tarafların Sözleşme hükümlerini yerine getirme yükümlülükleri bulunmamaktadır. Mücbir sebebin 15(on beş) gün içerisinde ortadan kalkmaması halinde Taraflardan her birinin tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.

 

 

7.5.           Bölünebilirlik             : Eğer işbu Sözleşme’nin herhangi bir hükmü geçersiz veya uygulanamaz hale gelecek olur ise, bu tür geçersizlik veya uygulanamazlık Sözleşme’nin tümünü geçersiz yapmayacak veya uygulanabilirliğini kaldırmayacaktır, bunun yerine Sözleşme o geçersiz veya uygulanamaz hükmü içermiyor gibi yorumlanacak ve Tarafların hak ve yükümlülükleri buna göre yorumlanıp yerine getirilecektir. Sözleşme’nin geri kalan kısmı aynen yürürlükte kalacaktır.

 

 

7.6.           Feragat             : Taraflardan birinin, diğer Taraf’ın işbu Sözleşme’de yer alan bir yükümlülüğünün ihlali üzerine yasal takibe alma hakkında  yapacağı açık feragat, işbu Sözleşme tarafından sağlanan aynı veya bir başka yükümlülüğün takip eden ihlali olarak sayılmayacaktır. Taraflardan birinin bu Sözleşme hükümlerini veya ilgili herhangi bir başka hakkı icra etmedeki başarısızlığı, söz konusu hükmün ya da hakkın feragati olarak algılanmayacaktır. Böyle bir başarısızlık, Tarafları bu Sözleşme’den doğan aynı yükümlülük ve hakları ileride icra etmelerinden alıkoyamaz veya Taraflara bu konuda ön yargı geliştiremez.

 

 

7.7.           Delil Sözleşmesi                        :  Taraflar, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Taraflar’a ait elektronik posta yazışmaları ile sistem ve bilgisayar kayıtlarının 6100 Sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

 

7.8.           Yasal İkamet ve Bildirimler              : Tüm teslimatlar, ihtarlar, izinler, talepler, talimatlar, onamalar ve burada söz konusu tüm haberleşmeler (mahkeme usulü dışında); elektronik-posta, teyitli faks veya iadeli-taahhütlü posta veya noter aracılığı ile Taraflar’ ın işbu Sözleşme Madde 1’ de belirtilen adreslerine yapılacaktır. Taraflar, anılan yöntemlerden herhangi biri ile yapılan tebligatın hukuken geçerli bir tebligatın tüm hukuki sonuçlarını doğurmasını kabul etmişlerdir.

 

Ancak Taraflar; yukarıda yazılı adreslere ve/veya iletişim bilgilerine ait değişiklikleri, diğer Tarafa değişiklikten en az 7(yedi) gün öncesinden yazılı olarak bildirmek suretiyle ve/veya Satıcı bakımından Üyelik bilgilerinin güncellenmesi suretiyle her zaman değiştirebilirler. Bu koşula uyulmaksızın yapılacak adres değişiklikleri halinde, yukarıdaki adreslere yapılacak her türlü bildirim, tebligat ve teslimat usulüne uygun olarak yapılmış sayılacaktır. Adres değişikliklerinin zamanında bildirilmemesi Sözleşme’ye aykırılık olduğu gibi, doğacak her türlü sorumluluk, bildirimi yapmayan Taraf’a ait olacaktır.

 

 

7.9.           Sözleşmenin Bütünü, Ekler ve Düzeltmeler          : İşbu Sözleşme Ekleri işbu Sözleşme’nin ayrılmaz parçası olarak kabul edilmiştir ve Taraflar arasındaki sözleşmesel yükümlülükleri düzenleyici etki taşımaktadır. Ekler ve değişikliklerle birlikte işbu Sözleşme, bütün Sözleşme’nin nihai ifadesini tayin eder ve bu hususlar üzerinde Taraflar arasında olabilecek önceki anlaşmaların veya eşzamanlı oluşabilecek sözlü anlaşmaların yerine geçer.

 

 

 1. 8.      YÜRÜRLÜK

 

İşbu Sözleşme hazırlar arasında akdedilmiş bir Sözleşme olduğundan Portal üzerinde Satıcı’nın  dikkat ve incelemesine sunulan işbu Sözleşme’ nin altında yer alan “Okudum, Anladım” ikonunu işaretlemesi ve akabinde karşısına çıkan “ Sözleşme’ de yer alan tüm koşulları okudum, anladım ve tüm koşullar üzerinde mutabıkım” ikonunu işaretleyerek onay ikonu aktive etmesi ve işbu Sözleşme konusu Ürün’ün bedelinin Brightstar tarafından Satıcı’ nın beyan etmiş olduğu kendisine ait IBAN Numarası formatındaki Banka Hesap Numarası’ na havale edilmesi ile kurulmuştur.

 

 

Tamamlandı

İşlem Başarılı

İşlem Başarılı

 • •Mail adresinize detaylar mail atılacaktır.

 • •Telefonunuzu aşağıdaki kargo adresine gönderimini yapabilirsiniz.

 • •Sayfaya üye olup işlemi yaptıysanız “Sattığım Ürünler” başlığı altından takip edebilirsiniz.

 • •Kampanya detay bilgi için 0850 211 60 40

 • •Telefonunuzun takibi için 0850 211 60 00 irtibata geçebilirsiniz.

İŞLEM DETAYI

IMEI:

Marka:

Model:

İsim:

Geri Alma Fiyatı :

Cihaz Geri Alım Toplam Fiyatı:

 • •Cihazınızı 3 iş günü içerisinde Sürat & Yurtiçi kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.

 • •Cihaz bize ulaştığı günden itibaren kontrolleri yapılıp, satın alma kriterlerine uygun ise en geç 7 iş günü içinde tutar yatırılacak veya kampanyadan yararlandırılacaktır.

Cihazınızı size en yakın Sürat & Yurtiçi kargo şubesinden zarar görmeyecek (Korunaklı/Baloncuklu/Kutu) şekilde paketleyerek yollayınız. Gönderi paketinin üzerine okunabilir şekilde (büyük) “EM111” kodunu yazınız. Sürat kargo yetkilisine 1272349049 sözleşme numarasını vererek veya Yurtiçi kargo yetkilisine 215083005 sözleşme numarasını vererek ücretsiz gönderebilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması kanunu ile ilgili detaylı bilgi için Aydınlatma Metni'ni inceleyebilirsiniz.

Kapat