Ön Bilgilendirme Formu
  1. TARAFLAR

1.1. BRS

Firma Ünvanı :BRIGHTSTAR Telekomünikasyon ve Dağıtım Limited Şirketi

Adresi :Merkez Mah. Ayazma Cad. Papirus Plaza No:37 Kağıthane/İstanbul

Mersis Numarası : 0187060962600016

Telefon Numarası :0212 332 21 70

Elektronik Posta musterihizmetleri@elektromanya.com

1.2. MÜŞTERİ

Üye No :

Adı :

Soyadı :

T.C. Kimlik No :

Adresi :

Cep Telefon Numarası :

Ev Telefonu :

İş Telefonu :

Elektronik Posta :

Teslim Alacak Kişi :

Teslimat Adresi :

Bu doküman (Gizlilik Politikamızla birlikte)https://elektromanya.com/gizlilik , Web Sitesi Kullanımı Koşulları https://elektromanya.com/kullanim-sartlari ve Web Sitesi Kullanım Politikası https://elektromanya.com/kullanim-politikasi , hakkımızda bilgi verir ve web sitemizde (sitemiz) ve tüm alt alan adlarında listelenen ürünleri (Ürünler) tarafınıza satışımıza dair hukuki şartları belirler.

Bu Şartlar, Ürünlerin tarafınıza satışına yönelik olarak aramızda akdedilecek sözleşmeye (Sözleşme) uygulanacaktır. Lütfen sitemizde ve tüm alt alan adlarında yer alan Ürünlerin siparişini vermeden önce bu Şartları dikkatle okuyunuz ve anladığınızdan emin olunuz. Bir sipariş vermeden önce, tarafınızdan bu Şartları okuyup kabul etmeniz istenmektedir. Bu Şartları kabul etmediğiniz takdirde, sitemizden ve tüm alt alan adlarından Ürün siparişi veremezsiniz.

İleride kullanıma yönelik olarak, bu Şartların bir kopyasını almalı veya bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Bu Şartlarda, Madde 8'de belirtiği şekilde muhtelif zamanlarda değişiklik yapmaktayız. Ürün siparişi vermek istediğinizde, bu sürede uygulanacak şartları anladığınızdan emin olmak için bu Şartları kontrol ediniz.

Bu Şartlar ve aramızdaki Sözleşmeler sadece Türkçe olarak hazırlanacaktır.

1. HAKKIMIZDAKİ BİLGİLER

1.1 www.elektromanya.com olan web sitemizi ve tüm alt alan adlarını işletmekteyiz. Türkiye'de 0187060962600016 MERSİS numarası ile kayıtlı olan ve Merkez Mah. Ayazma Cad. Papirus Plaza No:37 Kağıthane/İstanbul kayıtlı adresinde faaliyet gösteren bir şirketiz BRIGHTSTAR Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. Şti. Vergi numaramız: Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi 1870609626.

1.2 Tüketiciyseniz tarafımızla irtibata geçilmesi:

(a) Madde 9'da belirtildiği şekilde hukuki hakkınızı kullanarak bir Sözleşmeyi iptal etmek için, yapmanız gereken tek şey, iptal kararı verdiğinizi tarafımıza bildirmektir. Bunu yapmanın en iyi ve bu Şartların en kolay yolu, işbu Sözleşme'nin ekinde yer alan iptal formunu doldurmaktır. Web sitesi iptal formu linki sitede yer almaktadır. Bu yöntemi kullandığınız takdirde, iptal talebinizi aldığımıza dair tarafınıza bilgilendirme yapacağız. musterihizmetleri@elektromanya.com adresi üzerinden tarafımıza mail atabilir veya 0 850 2116040 numarasından Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya Merkez Mah. Ayazma Cad. Papirus Plaza No:37 Kağıthane/İstanbul adresine posta gönderebilirsiniz. Tarafımıza mail atarken veya yazışma yaparken, belirleyebilmemiz için siparişinizin detaylarını belirtiniz. İptal bildiriminizi tarafımıza e posta veya posta yoluyla gönderdiğiniz takdirde, iptaliniz, e-posta veya postanızın tarafımıza gönderildiği tarihten itibaren geçerli olacaktır.

(b) Şikayetleriniz dahil diğer bir nedenle bize ulaşmak istediğiniz takdirde,.

(c) Tarafınızla irtibata geçmemiz veya yazılı olarak bildirimde bulunmamız gerektiği takdirde, e-posta yoluyla veya siparişinizde bildirdiğiniz adrese ön ödemeli posta ile bildirimde bulunabiliriz.

1.3 Şirket statüsündeyseniz tarafımıza ulaşılması. 0 850 2116040 müşteri hizmetlerini arayarak veya tarafımıza musterihizmetleri@elektromanya.com adresinden e-posta göndererek irtibata geçebilirsiniz.

2. ÜRÜNLERİMİZ

2.1 Sitemizdeki ve tüm alt alan adlarındaki Ürünlerin görselleri, sadece emsal göstermek amacını taşımaktadır. Renkleri doğru şekilde göstermek için her türlü çabayı sarf etmemize rağmen, bilgisayarınızın, Ürünlerin renklerini doğru olarak yansıtacağı konusunda güvence veremeyiz. Ürünleriniz bu görsellerden biraz daha farklılık gösterebilir.

2.2 Ürünlerin ambalajı, sitemizdeki ve tüm alt alan adlarındaki görsellerden daha farklı olabilir.

2.3 Aksi belirtilmedikçe, Ürünler, olduğu gibi satılacaktır ve Ürünlerin yeni olmayabileceğini ve makyajlanmış ve/veya ikinci el olabileceğini kabul etmektesiniz.

2.4 Ürünleri, değişiklikler yaparak tedarik etmeye veya benzer özellikteki ürünlerle ikame etmeye yetkimiz bulunmaktadır. Ürünler üzerindeki kullanım kaynağı veya menşeine ait işaretleri veya diğer etiketleme ve/veya ambalajları tarafınızca değiştirilmeyecek, gizlenmeyecek veya başka surette çıkartılmayacak veya başka surette müdahale edilmeyecektir. Ürün ambalajı üzerinde düzgün bir şekilde işaretleme yapıldığı takdirde, yeni olarak üretilen Ürünler, yeni ekipman standartlarına göre denetlenen geri alma planlarından güvence kapsamında elektronik alt grupları içerebilir. Hükümet alımlarına uygulanacak kanun, kaide, yönetmelik veya hükümleri yerine getirmek üzere Ürünlere veya Hizmetlere ilişkin ek beyanlarda bulunmamaktayız ve açık veya zımni diğer tüm güvenceler kanun tarafından izin verildiği ölçüde hariç tutulmaktadır.

2.5 Ürünü yeniden satma maksadı taşıyan bir iş çerçevesinde alım yapıyorsanız, tek başınıza siz ürünlerin satın alınması, pazarlanması ve satışına ilişkin gereli tüm izinler, onaylar ve lisansları almaktan sorumlu olacaksınız.

2.6 Biz veya tedarikçilerimiz veya üçüncü şahıslar, türev işler hazırlama ve duruma göre mülkiyeti tarafımıza veya üçüncü şahıs bir lisans verene ait olan kopya dağıtma hakkı dahil ancak sınırlı olmaksızın yazılım, aygıt yazılımı ve bilgisayar programları veya Ürünlerde kayıtlı veriler (“Yazılım”) üzerinde bazı haklara sahibiz. Ürünler, üçüncü şahısların haklarına tabi olarak satışa sunulmaktadır. Yazılımımızdan iş türetmeye, hazırlamaya, kopya almaya veya dağıtmaya yetkili değilsiniz. Tarafınıza bir Brightstar Yazılım Lisansı Sözleşmesi sunulduğu takdirde, söz konusu sözleşme bu Sözleşme ayrılmaz bir parçası olarak referans yoluyla bu dokümana dayanılarak oluşturulur.

3. HİZMETLER

3.1 Sipariş, tarafımızca sunulacak hizmetlerden oluştuğu takdirde;

(a) Siparişe göre tüm açılardan Alıcı'ya Hizmetleri sunmak için makul çaba göstereceğiz ve hizmetler bu makul ilgi ve yeteneklerle sunulacaktır.

(b) Hizmetlerde, geçerli kanunlara veya güvenlik gerekliliklerine uygun hareket etmek için gerekli olan veya Hizmetlerin yapısını veya kalitesini önemli derecede etkilemeyecek değişiklikleri yapma hakkına sahip olacağız, ve bu tür durumlarda tarafınızı bilgilendireceğiz.

4. SİTEMİZİN KULLANIMI

Sitemizin ve tüm alt alan adlarının tarafınızdan kullanımı, Web Sitesi Kullanım Şartları ve Web Sitesi ve tüm alt alan adları için Geçerli Kullanım Politikası'na tabi olacaktır. Tabi olacağınız önemli şartları içerdiğinden lütfen bu Dokümanı okuyacak vakit ayırınız.

5. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

Kişisel Bilgilerinizi sadece Gizlilik Politikası www.elektromanya.com çerçevesinde kullanıyoruz. Tabi olacağınız önemli şartları içerdiğinden lütfen Gizlilik Politikamızı okuyacak vakit ayırınız.